فوریه 21, 2024

مسوول گروه جهادی پرواز خاکی با اشاره به فعالیت اخیر این گروه جهادی در منطقه «بیسیم» زنجان گفت: 204 خدمت توسط گروه جهادی پرواز خاکی در این منطقه ارایه شد.

– سیده زهرا حسینی، مسئول گروه جهادی پرواز خاکی امروز در گفت و گو با فارس با اشاره به فعالیت این گروه جهادی در سطح استان اظهار داشت: جهادگران پرواز خاکی در رزمایش منطقه بیسیم زنجان وظیفه تأمین دارو را بر عهده داشتند که 204 خدمت در واحد دندانپزشکی توسط این گروه به نیازمندان این منطقه ارائه شد.

مسئول گروه جهادی پرواز خاکی با بیان اینکه گروه جهادی پرواز خاکی در دو گروه برادران و خواهران فعالیت می کند، تصریح کرد: در اردوی منطقه بیسیم 120 نفر ویزیت دندانپزشکی، 46 مورد کشیدن و جراحی دندان، 17 نفر آموزش بهداشت دهان و دندان و 21 مورد ارجاع به متخصص انجام شد.

وی با بیان اینکه گروه جهادی پرواز خاکی برای کودکان و نوجوانانی که نیازمند یک سری آموزش در حوزه مراقبت از دندان بودند، ارائه داد، گفت: بخش خواهران در اردوی منطقه بیسیم فقط در حوزه ارائه خدمات دندانپزشکی 10 نفر بودند که ارائه خدمات کردند.

حسینی با بیان اینکه گروه جهادی پرواز خاکی در همه حوزه ها فعالیت دارد، ادامه داد: بحث دندانپزشکی، مامایی، پزشکی روان شناسی، تغذیه، آزمایشگاه، داروخانه، رادیوگرافی، نوار قلب و.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *