می 20, 2024
ارائه 2000 مورد خدمات دندان پزشکی به مردم منطقه محروم «بزنوید»

[ad_1]

رییس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز از ارائه دو هزار مورد خدمات دندان پزشکی به مردم منطقه محروم «بزنوید» این شهرستان خبر داد.

– الیگودرز- رییس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز از ارائه دو هزار مورد خدمات دندان پزشکی به مردم منطقه محروم بزنوید این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، حمزه طولابی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با هدف محرومیت زدایی و ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم منطقه بزنوید پس از استقرار و نصب تجهیزات گروه جهادی دندانپزشکی رهروان مهدوی در مرکز بخش ذلقی ، 27 دندانپزشک و 10 نفر دستیار و عوامل اجرایی پای کار آمدند.

وی افزود: ظرف مدت چهار روز، از تاریخ 31 فروردین لغایت چهار اردیبهشت 1402، بیش از دو هزار مورد خدمات دندان پزشکی به محرومین منطقه ارائه شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز، گفت: این خدمات شامل معاینه دهان و دندان و فک، جرم گیری و بروساژ، جراحی دندان، جراحی مینور دهان و دندان، ترمیم و درمان ریشه، جراحی دندان شیری، ترمیم دندان شیری، پالپوتومی و پالپکتومی، روکش استنلس استیل، رادیوگرافی دندان و توزیع داروی رایگان، بود که انجام شد.

طولابی، عنوان کرد: یکی از نیازهای اساسی خانواده ها، نیازهای پزشکی و سلامت است و گروه های جهادی اثبات کردند که با تمام توان به منویات رهبری لبیک می گویند و برای خ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *