آوریل 13, 2024
ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان تهرانی با آغاز هفته دولت

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان تحت حمایت همزمان با آغاز هفته دولت خبر داد.

– مدیرکل کمیته امداد استان تهران از ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان تحت حمایت همزمان با آغاز هفته دولت خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سیدابوالفضل پرپنچی در تشریح ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان تحت حمایت، گفت: امروز پنجشنبه دوم شهریورماه همزمان با آغاز هفته دولت با همکاری درمانگاه تخصصی مرحومه دانش، 60 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران از خدمات پزشکی و دندانپزشکی این مجموعه بهره مند می شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،افزود: ویزیت رایگان، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، عینک رایگان، زنان و مامایی از دیگر خدمات این مرکز تخصصی به کودکان و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت است.

وی عنوان کرد: از 23 تا 25 مردادماه نیز با همکاری پزشکان و دندانپزشکان جهادی بالغ بر 1200 مددجوی تحت حمایت از خدمات دندانپزشکی، طب سنتی، مامایی، روان شناسی و .

در مصلی شهر پرند برخوردار شدند.

پرپنچی با بیان اینکه همه مددجویان کمیته امداد از خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار می شوند، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 21000 مدرک درمانی مددجویان تحت حمایت به ارزش بیش از 10 میلیارد تومان در سامانه امداد هوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *