ژوئن 14, 2024
ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان تهرانی | مدیرکل

[ad_1]

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان تحت حمایت همزمان با آغاز هفته دولت خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی در تشریح ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی به مددجویان تحت حمایت، گفت: امروز پنجشنبه دوم شهریورماه همزمان با آغاز هفته دولت با همکاری درمانگاه تخصصی مرحومه دانش 60 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران از خدمات پزشکی و دندانپزشکی این مجموعه بهره مند می شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، افزود: ویزیت رایگان، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، عینک رایگان، زنان و مامایی از دیگر خدمات این مرکز تخصصی به کودکان و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت است.

وی عنوان کرد: از 23 تا 25 مردادماه نیز با همکاری پزشکان و دندانپزشکان جهادی بالغ بر 1200 مددجوی تحت حمایت از خدمات دندانپزشکی، طب سنتی، مامایی، روان شناسی و … در مصلی شهر پرند برخوردار شدند.

پرپنچی با بیان اینکه همه مددجویان کمیته امداد از خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار می شوند، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 21000 مدرک درمانی مددجویان تحت حمایت به ارزش بیش از 10 میلیارد تومان در سامانه امداد هوشمند و کارآمد ثبت شده که پس از کارشناسی به حساب مددجویان تحت حمایت واریز شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *