فوریه 23, 2024
ارائه خدمات رایگان درمانی به 800 نفر از ساکنان محلات حاشیه ای کرمانشاه

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از ارائه خدمات رایگان درمانی به 800 نفر از ساکنان محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه خبر داد.

– حجت الاسلام مجید میرزایی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح درمانی قرار دوازدهم در کرمانشاه از محل درآمدهای موقوفات استان، گفت: در این طرح به ساکنان دو محله حاشیه ای شهر کرمانشاه خدمات درمانی رایگان در دو حوزه دندانپزشکی و زنان و زایمان ارائه می شود.

وی افزود:در راستای اجرای این طرح اکیپ هایی شامل متخصصان زنان و زایمان و متخصصان دندانپزشکی در دو محل دانشگاه علوم قرآنی شهر کرمانشاه برای ارائه خدمات دندانپزشکی و خانه احسان محله ملاحسینی برای ارائه خدمات حوزه بیماریهای زنان و زایمان مستقر شده اند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه 13 یونیت دندانپزشکی و تجهیزات دیگری مثل دستگاه عکسبرداری، سونوگرافی و.

برای ارائه خدمات درمانی به بیماران مستقر شده، ادامه داد: در این طرح 26 اکیپ پزشکی شامل حدود 46 نفر متخصص زنان و زایمان و دندانپزشک برای ارائه خدمات به مردم این محلات پای کار هستند.

وی با اشاره به غربالگری ساکنان دو محله حاشیه نشین ملاحسینی و جعفرآباد در شهر کرمانشاه برای شناسایی افراد نیازمند به خدمات درمانی، گفت: در فرآ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *