می 20, 2024
ارائه خدمات رایگان درمانی بسیجیان جامعه پزشکی به مناطق کم برخوردار کرمانشاه

[ad_1]

مسؤول مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان استان کرمانشاه گفت: پزشکان و دندانپزشکان بسیجی خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی در بیش از 20 روستا و محله، به صورت کاملا رایگان به درمان بیماران و ارائه خدمات دندانپزشکی پرداخته اند.

– سعید کیانی، مسؤول  مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان استان کرمانشاه امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم بسیاری از پزشکان و دندان پزشکان بسیجی این مؤسسه در سال 1401، در دورافتاده ترین روستاها و مناطق محروم شهری حضور یافتند و کمک ها و خدمات درمانی بسیار خوبی به مردم شریف این مناطق ارائه شد.

وی افزود: پزشکان و دندانپزشکان بسیجی خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی در بیش از 20 روستا و محله، به صورت کاملا رایگان به درمان بیماران و ارائه خدمات دندانپزشکی که بسیار پرهزینه است، پرداختند و کمک چشمگیری به اقشار محروم جامعه کردند.

مسؤول مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان استان کرمانشاه ادامه داد: این اقدامات مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان کرمانشاه در سال 1402 نیز با تمام قدرت ادامه پیدا خواهد کرد و  بر وسعت، تنوع و کمیت این خدمات افزوده خواهد شد.

  وی تصریح کرد: این مؤسسه آمادگی دارد در صورت نیاز به پیگیری بیشتر برخی از مراحل درمان اقشار محروم، این افراد راجهت ادامه روند درمان به درمانگاه ه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *