می 24, 2024

[ad_1]

رییس کمیته امداد اداره رامند شهرستان بویین زهرا گفت: با حضور گروه جهادی 250 نفر از مددجویان رامند از خدمات مختلف دندانپزشکی استفاده کردند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از قزوین، هادی ابراهیمی اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش می کند تا از ظرفیت های مختلف برای خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان استفاده کند.

وی ادامه داد: در این راستا با حضور حضور گروه جهادی 12 مستضعفین و با همکاری قرارگاه جهادی حاج عبداله والی در روستای خیارج، خدمات دندان پزشکی به مددجویان و نیازمندان اداره رامند ارائه شد.

رییس کمیته امداد اداره رامند عنوان کرد: در این برنامه جهادی 250 نفر از مددجویان و سایر نیازمندان از خدمات مختلف دندان پزشکی شامل معاینه، کشیدن، پرکردن، عصب کشی و .

 استفاده کردند.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت گروه جهادی فرصتی است که به فرایند خدمت رسانی به مددجویان بیش از پیش کمک می کند و فرصت امدادرسانی را تقویت می کند.

ابراهیمی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند در کنار کمک های نقدی، کمک های خدماتی خود را نیز به نیازمندان ارائه کنند همچنین کد مهربانی رامند # 02814*8877* برای مساعدت به نیازمندان رامند در نظر گرفته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *