می 23, 2024
ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی رایگان به کودکان کم برخوردار منطقه 19

[ad_1]

شهردار منطقه 19 از ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی رایگان به کودکان کم برخوردار در محلات 13 گانه همزمان با زاد روز ابن سینا و گرامیداشت مقام پزشک خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا از تهران، تورج فرهادی در این خصوص اظهار کرد: بزرگداشت روز پزشک با هدف پاسداشت مقام و منزلت پزشکان،ترویج فرهنگ ارائه خدمات جهادی و تکریم پزشکان ایثارگر و داوطلب با شعار ایستاده ای تا امید بماند برگزار می شود.

وی با اشاره به فرهنگ ایثار و نوع دوستی پزشکان که در قالب دو تیم جهادی تخصصی به 200 شهروند در ناحیه 4 و نعمت آباد خدمت رسانی کردند گفت: در این هفته نیز خدمات دندانپزشکی ویژه کودکان کم برخوردار با مشارکت گروه جهادی نورآوران سلامت در محله عبدل آباد و خدمات سلامت در کوره پزخانه دولتخواه مستقر می شود.

ضمن اینکه خدمات رایگان پزشکی شامل تست قند و فشار خون، ویزیت و غربالگری شاخص توده بدنی در خانه های سلامت محلات این منطقه نیز ارائه می شود.

فرهادی بیان کرد: مسابقه ای با عنوان خاطرات من با پزشک محله ویژه کودکان در منطقه برگزار خواهد شد.

این مسئول ادامه داد: استقرار میزهای خدمات سلامت و ارائه خدمات گسترده غربالگری در محلات برای افراد آسیب پذیر از جمله سالمندان و کودکان، ارائه خدمات رایگان ویزیت تخصصی پزشکی در درمانگاه منطقه با ارائه معرفی نامه، بازدید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *