می 23, 2024
نوزدهمین دوره خدمات رایگان دندانپزشکی گروه جهادی شهید ابراهیم هادی در اردکان اجرا شد

[ad_1]

فرمانده قرارگاه مرکزی شهید ابراهیم هادی گفت: نوزدهمین دوره طرح رایگان ارائه خدمات دندانپزشکی توسط گروه جهادی شهید ابراهیم هادی در شهرستان اردکان اجرا شد.

–  سعید کریمی، فرمانده قرارگاه مرکزی شهید ابراهیم هادی استان یزد در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: طرح ویزیت رایگان و انجام خدمات دندانپزشکی تحت عنوان جمعه های امام زمانی بصورت دو هفته یکبار در سطح استان یزد اجرا می شود که نوزدهمین دوره این طرح در شهرستان اردکان اجرا شد.

وی افزود: این برنامه به همت رفقای تیم قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی شهرستان اردکان و با حضور 47 نفر از دندانپزشکان جوان با همکاری دانشکده دندانپزشکی استان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان در شهرستان اردکان اجرا شد.

فرمانده قرارگاه مرکزی شهید ابراهیم هادی استان یزتصریح کرد: با توجه به حضور قریب به 70 نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص و رفقای دانشگاه علوم پزشکی در قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی و با توجه به نیاز شدید مردم به خدمات دندانپزشکی، یک سری تجهیزات دندانپزشکی خریداری شده و هر نقطه از استان که نیاز باشد آماده برپایی بیمارستان صحرایی و ارائه خدمات به مردم هستیم.

کریمی گفت: این قرارگاه با توجه به شعار سال، در عرصه اشتغالزایی و اقتصادی نیز ورود کرده است و امروز در پروژه های تولیدی و پ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *