دسامبر 5, 2023
آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت | فرصت

فرصت مجدد انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی/فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی از امروز آغاز می شود.

– فرصت مجدد انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی/فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی از امروز آغاز می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، با توجه به، مهلت مجدد ثبت نام در این آزمون از امروز سه شنبه 4 مهر ماه آغاز می شود و در روز یکشنبه 9 مهر به پایان می رسد.

داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند در این بازه زمانی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین داوطلبانی که پیش از این موفق به ثبت نام شده اند، می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات و مدارک خود در این بازه زمانی اقدام کنند.

ظرفیت رشته های اپیدمیولوژی، اخلاق پزشکی، ارگونومی، اقتصاد سلامت، انفورماتیک پزشکی، انگل شناسی پزشکی، ایمنی شناسی پزشکی، آمارزیستی، آموزش بهداشت و ترتقاء سلامت، آینده پژوهی سلامت، باکتری شناسی پزشکی، بهداشت و ایمنی موادغذایی، بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، بیوشیمی بالینی، بیولوژی تولید مثل، پرستاری، پزشکی مولکولی، خون شناسی و علوم انتقال خون، زیست فناوری پزشکی، سلامت در بلایا و فوریت ها، سیاست هاسی غذا و تغذیه، سیاستگذاری سلامت، طب سنتی ایرانی، علوم اعصاب، عل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *