آخرین جزییات از  حمله تروریستی به کلانتری ۱۶ زاهدان / سردار جلیلیان تشریح کرد

jabama


به گزارش رکنا، سردار دوستعلی جلیلیان صبح امروز در حاشیه نمایشگاه کشفیات چهارمین مرحله طرح رعد پلیس در استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه حمله تروریستی اخیر به کلانتری 16 زاهدان، اظهار داشت: از 4 تروریستی که قصد داشتند کلانتری را تصرف کنند یک نفر با رشادت همکاران ما در بدو حمله به هلاکت رسید.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تروریست‌ها تلاش داشتند وارد فضای اداری کلانتری شوند که خوشبختانه موفق به ورود نشدند و به برجک‌های کلانتری پناه بردند که از آنجا به سمت مردم و همکاران ما تیراندازی می‌کردند.

وی ادامه داد: همکاران ما بلافاصله طرح پدافند دور تا دور کلانتری را به مرحله اجرا گذاشتند و در یک نبرد جانانه مقابله به مثل موفق شدند 3 تروریست دیگر را هم به هلاکت برسانند. برای ما جای افتخار و مباهات دارد که کلانتری 16 که صرفاً به شهروندان خدمات انتظامی و قضائی ارائه می‌دهد آنقدر از آمادگی، هوشیاری و توان رزمی بالایی برخوردار بوده که اعضای تا دندان مسلح گروهک تروریستی را از پای درآورده تا آنها نتوانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

جلیلیان تاکید کرد: در حال حاضر شناسایی و دستگیری حامیان، محرکین و تیم‌های رسانه‌ای که این حادثه تروریستی را پوشش دادند با جدیت در دستور کار قرار دارد که اطلاعات آن متعاقباً از طریق رسانه‌های جمعی به مردم عزیز عرضه خواهد شد.

بازارگاه  • قیمت سکه، قیمت طلا و طلای دست دوم امروز + جدول قیمت

آیا این خبر مفید بود؟