دسامبر 4, 2023
173 مالخر و سارق در شهرستان ری دستگیر شدند | فرمانده انتظامی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 173 مجرم در سومین طرح مقابله و مبارزه با مالخران و سارقین شهرستان ری خبر داد و گفت: در حدود 1 میلیارد تومان وسایل دندانپزشکی (عصب کشی) قاچاق در شهرری شناسایی و ضبط شد.

– فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 173 مجرم در سومین طرح مقابله و مبارزه با مالخران و سارقین شهرستان ری خبر داد و گفت: در حدود 1 میلیارد تومان وسایل دندانپزشکی (عصب کشی) قاچاق در شهرری شناسایی و ضبط شد.

از ری، سرهنگ محمدقاسم طرهانی صبح امروز در حاشیه نمایشگاه طرح برخورد با سارقین و مالخران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای تدابیر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سومین طرح مقابله و مبارزه با مالخران و سارقین و همچنین مالخران اموال مسروقه آغاز کرد.

وی افزود: در این مرحله از طرح 173 مجرم در جرائم مختلف دستگیر شدند که 61 نفر از دستگیر شدگان سارق و 21 نفر مالخر بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه با بیان اینکه مقادیر قابل توجهی سلاح سرد در این طرح کشف و ضبط شده گفت: اگر مالخران نباشند سرقت ها نیز کاهش می یابد زیرا که امکان فروش مال مسروقه کاهش داشته و جایگاهی برای فروش اجناس سرقتی نیست.

سرهنگ طرهانی تصریح کرد: در اجرای این طرح تیم سارقان طلاجات بانوان نیز شناسایی شد که با شناسایی بانوان در محل های خلوت اقدام به زورگیری و س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *