فوریه 23, 2024
کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی نیکشهر به زمین زده شد

معاون حقوقی مجلس و امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: درمانگاه نیکشهر در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و 3000 متر زیربنادر دو طبقه ساخته خواهد شد و خدمات این درمانگاه برای افراد تحت پوشش تامین اجتماعی کاملا رایگان است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از زاهدان، محمد ابراهیم جواهری در آیین کلنگ زنی درمانگاه نیکشهر گفت:  سازمان تامین اجتماعی یک نهاد اجتماعی است که نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد.

معاون حقوقی مجلس و امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: درمانگاه تامین اجتماعی نیکشهر در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و 3000 متر زیر بنا  در دو طبقه  و با اعتبار پیش بینی شده 45 میلیار تومان ساخته خواهد شد و به حدود 30 هزار نفر از بیمه شده گان شهرستان نیکشهر و شهرستان های همجوار  خدمات رسانی خواهد کرد.

  وی افزود: در این درمانگاه خدمات پزشک، ماما، دندانپزشکی و دارو برای بیمه شده گان تامین اجتماعی کاملا رایگان خواهد بود.

نماینده حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت:  با کلنگ زنی 3 درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های راسک ، نیکشهر و کنارک برگ زرینی از خدمات حوزه درمان در جنوب سیستان و بلوچستان رقم خورد  و جمعیتی بالغ بر 90 هزار نفر از این خدمات در کمترین فاصله از محل سکونت خود بهره مند خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *