ژوئن 14, 2024
پنجاه و یکمین مرحله طرح شهید رهنمون در قم اجرایی شد/پرداخت 385 میلیون تومان هزینه دارو برای بیماران ...

[ad_1]

حوزه/پنجاه و یکمین مرحله طرح شهید رهنمون با همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی و پرداخت 385 میلیون تومان هزینه دارو برای بیماران نیازمند اجرایی شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه ، پنجاه و یکمین مرحله طرح شهید رهنمون با محوریت ویزیت و داروی رایگان برای نیازمندان از محل عواید موقوفات، به میزبانی حرم مطهر امامزاده موسی مبرقع(ع) اجرایی شد.

در این طرح که سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و تیم های جهادی شهید علوی و شهید سعادتمند و همچنین بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) در اجرای آن همکاری داشتند، پزشکان عمومی و متخصصان داخلی، قلب، زنان و زایمان، روان شناسی، مامایی، چشم، اطفال، ارتوپد، طب سنتی و تغذیه حضور داشتند.

بر این اساس و در مجموع به 825 نفر از مراجعان، خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده و 90 نفر هم خدمات دندانپزشکی دریافت کردند.

همچنین همه مراجعان از داروی رایگان بهره مند شدند و 90 نفر هم برای ادامه درمان و دریافت خدمات تخصصی، به بیمارستان علی بن ابیطالب(ع) ارجاع شدند.

گفتنی است دو نفر از مراجعه کنندگان که از بیماران اوتیسم بوده و نیاز به عمل جراحی داشتند نیز در این طرح ویزیت شده و با دستور مدیرکل اوقاف استان قم، مقرر شد هزینه عمل جراحی آنها پرداخت شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *