می 20, 2024
پناهیان: بی سوادهایی هستند که می گویند حجاب عقیده است و عقیده را تحمیل نکنید/ برخی سیاسیون توانستند ...

[ad_1]

بعضی از سیاسیون درجه یک این کشور که بعضاً آنها را برای ریاست جمهوری قبول می کنند، می روند حجاب را مسخره می کنند رأی می آورند.

– آیا کسی دندانپزشکی را مسخره می کند تا رأی بیاورد؟! نه؛ پس چرا حجاب را مسخره می کنند؟ چون حجاب را یک امر ارزشی می دانند و می گویند: حجاب به عقیده افراد بستگی دارد، عقیده را تحمیل نکنید! هنوز در این کشور بی سوادهایی هستند که می گویند حجاب عقیده است و عقیده را تحمیل نکنید.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازجماران؛ به نقل از فارس، حجت الاسلام پناهیان گفت: چهل سال است نتوانستیم جا بیندازیم که دین، یک امر واقعی و احکامش تابع مصالح و مفاسد است.

لذا خیلی ها حجاب را یک امر ارزشی و غیرواقعی تلقی کرده و ضرورتش را درک نمی کنند.

علیرضا پناهیان در سحرهای ماه مبارک رمضان با حضور در برنامه ماه من که به طور مستقیم از شبکه سه پخش می شود درباره تلقی های ناصواب از دین و آثار تحریف دین به گفتگو می پردازد.

در ادامه گزیده ای از دهمین جلسه این مبحث را می خوانید: تشخیص تکلیف مقدم بر تکلیف است / اگر اشتباه تشخیص دادیم، چه؟ امروز به احترام حضرت خدیجه(س) بانوی بزرگ عالم اسلام، می خواهم به عنوان مثالِ بحث، درباره مسئله ای صحبت کنم که مربوط به بانوان و پیرامون موضوع حجاب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *