می 24, 2024
پلمب 60 مطب و مرکز درمانی در کرمانشاه | معاونت درمان دانشگاه

[ad_1]

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: 60 مطب و کلینیک به دلیل تخلفات مختلف در کرمانشاه پلمب شد که 40 مورد مربوط به دندانپزشکان است.

– از کرمانشاه، پرویز صوفیوند امروز در بیمارستان طالقانی، اظهار داشت: مردم استان باید مطالبه گر باشند و تخلفات رخ داده همچون ویزیت گروهی در مطب ها را از طریق سامانه 190 اطلاع رسانی کنند و در همین راستا پوسترهایی در مطب پزشکان نصب شده است.

وی با بیان اینکه دو نفر از پزشکان استان به دلیل اضافه دریافت از بیمار به میزان یک میلیارد تومان و 43 میلیون تومان جریمه شدند، عنوان کرد: در یک سال گذشته بیش از 11 مرکز غیرمجاز تعطیل و 60 مورد پلمب شد که 40 مورد آن دندانپزشکی بود و میزان برخورد با پزشکان متخلف چهار برابر افزایش یافت.

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال های گذشته مجوزی برای ایجاد مطب در پارکینگ شهرداری صادر نشده است گفت: برای مطب هایی که دسترسی بیمار دشوار باشد مجوز صادر نمی شود و مطب های قدیمی نیز باید جابه جا شوند یا یک سال برای اصلاح به آن ها مهلت داده شده است.

صوفیوند با اشاره به اینکه در مرکز ناباروری بیمارستان معتضدی 15 هزار تولد زوج نابارور اتفاق افتاده و فضای مناسب تری نیز در حال راه اندازی است، افزود: در اسلام آباد غرب نیز مرکز سطح دو در حال راه اندا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *