هفته دفاع مقدس با برنامه های شاخص در شهر بهارستان

به گزارش رکنا از اصفهان؛ الیاسی  افزود: این برنامه‌ها با هدف دفاع امنیتی، جهاد تبیین و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در سه سطح پایگاه های مقاومت، حوزه های مقاومت و ناحیه های مقاومت برای قشرهای مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان برگزار می‌شود. وی به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در شهر بهارستان اشاره کرد وافزود: از جمله این برنامه‌ها برگزاری نمایشگاه بزرگ در محور میانی شهربهارستان با همکاری سایر ارگان های شهری، اجرای گروه سرود، اکران فیلم، رژه موتوری و خودرویی، محله های کرامت و سپاه در روستاهای قلعه شور و کیچی، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس سطح شهر، مستقر شدن گروه های جهادی در حوزه پزشکی و دندانپزشکی در روستاهای همجوار، از جمله این برنامه‌های شاخص است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(علیه اسلام) اصفهان  شهر بهارستان به مصادف بودن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت: برنامه هایی از جمله کمک های مؤمنانه که شامل سبدهای لوازم التحریر است در اختیار ولی نعمتان قرار می گیرد و همچنین برگزاری یادواره شهدا به خصوص یادواره شهدای مدارس اشاره انجام می شود. 

الیاسی عطرافشانی گلزار شهدا با همراهی مسئولان شهری ، حضور بسیجیان در آئین سیاسی عبادی نماز جمعه را از  دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهر بیان کرد.

بهمن راعی/ اصفهان
  • اخبار اقتصادی / مهم ترین های 24 ساعت گذشته

آیا این خبر مفید بود؟