می 24, 2024
نحوه ادامه تحصیل دانشجویان خارجی در پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی

[ad_1]

معاون آموزشی وزارت بهداشت نحوه ادامه تحصیل دانشجویان غیرایرانی در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های داخل کشور را مشخص کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، دکتر ابوالفضل باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزشی وابسته به وزارت بهداشت، نحوه ادامه تحصیل دانشجویان غیرایرانی در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی را مشخص کرد.

در این نامه آمده است: بر اساس مصوبه بیست و یکمین جلسه کمیته تطبیق و متناسب سازی برنامه های آموزشی برای دانشجویان بین المللی مورخ 23 اسفند 1401 در خصوص امکان ادامه تحصیل دانشجویان بین المللی پس از گذراندن دو و نیم سال (2.

5 سال) از دوره Life Science و قبولی در آزمون جامع علوم پایه پزشکی و داشتن شرایط پذیرش در یکی از سه رشته مقطع پزشکی، دندانپزشکی یا داروسازی به شرح زیر ابلاغ می شود: با توجه به اجرای برنامه آموزشی Life Science مقرر شد دانشجویان غیر ایرانی که دو و نیم سال (2.

5 سال) از دوره Life Science را با موفقیت گذرانده اند بتوانند پس از قبولی در آزمون جامع علوم پایه پزشکی و داشتن شرایط پذیرش در یکی از سه رشته مقطع پزشکی، دندانپزشکی یا داروسازی ادامه تحصیل دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *