می 24, 2024

[ad_1]

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از آبان  ماه سال 1401 به دنبال مرگ تلخ دختر 8 ماهه ای به نام مریم در خانه شان در پردیس آغاز شد. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پدر نوزاد به نام مصطفی ادعا کرد دخترش از روی تخت به روی زمین افتاده و جان سپرده است.

ولی وقتی کارشناسان پزشکی قانونی آثار  کبودی های متعدد روی بدن نوزاد را تایید و علت مرگ را ضربات متعدد و شکستگی اعلام کردند مادر مریم کوچولو شوهرش مصطفی را عامل قتل دخترش معرفی کرد.

 وی گفت: شوهرم مصطفی به مواد مخدر شیشه اعتیاد دارد. او همیشه تحت تاثیر مصرف مواد زود از کوره در می رود و پسر 7ساله و دختر نوزادم را کتک می زند. آخرین بار هم وقتی دختر 8 ماهه ام گریه می کرد با سیلی به صورتش زد که خون از دهان و بینی اش روی دیوار پاشید و دخترم از حال رفت. چند دقیقه بعد اما حال دخترم بهتر شد و دوباره شروع به گریه کرد که همسرم او را کتک زد و موجب مرگش شد. شوهرم حتی اجازه نداد با اورژانس تماس بگیرم و وقتی دید دخترم نفس نمی کشد و مرده به دروغ گفت دخترم از روی تخت به زمین افتاده است.

به دنبال اظهارات زن جوان شوهرش بازداشت شد و گفت: قبول دارم دخترم را کتک زدم. اما به حدی نبود که موجب مرگش شود.

مرد شیشه ای در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران  در حالی پای میز محاکمه ایستاد که همسرش برای وی اشد مجازات خواست.

وقتی مصطفی 50 ساله در جایگاه متهم ایستاد و قتل نوزادش را انکار کرد.

وی گفت: من تعجب می کنم که چرا همسرم این حرف ها را علیه من مطرح کرده است. من ضربه کشنده ای به دخترم نزدم. شاید با پشت درست آرام به پوشکش ضربه زده باشم اما ضربه محکمی که موجب مرگ او شود را قبول ندارم. وی درباره آثار کبودی روی بدن قربانی کوچولو ادعای عجیبی را مطرح کرد و گفت: احتمالا همسرم در غیاب من دخترمان را تنبیه کرده است. او قبلا هم چند بار دخترمان را کتک زده بود که به او اعتراض کردم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و پدر شیشه ای را به ۱۰ سال زندان و پرداخت نصف دیه به همسرش محکوم کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *