فوریه 23, 2024

به گزارش رکنا، سرهنگ “محمد گودرزی”گفت: در پی مراجعه و شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت محتویات یک دستگاه موتورسیکلت که شامل تعدادی تجهیزات دندانپزشکی  در محدوده “عباس آباد” تهران بود پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری 104 این محل قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم با پرسه زنی در مناطق جرم خیز و شناسایی موتورسیکلت های دارای بار در فرصت مناسبی اقدام به سرقت محتویات موتورسیکلت ها می کند. 

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری عباس آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی و بررسی دقیق دوربین های مدار بسته محل های جرم ، در نهایت در 17 اردیبهشت ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که از سارقان سابقه دار بود شناسایی کردند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران در روز گذشته به مخفیگاه متهم در محدوده  این محله مراجعه و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند و با بازرسی از مخفیگاه متهم اموال سرقتی شامل تجهیزات دندان پزشکی به ارزش مجموعا به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال کشف کردند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: متهم 51 ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به 10 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در محدوده های “عباس آباد” اعتراف کرد. 

سرهنگ گودرزی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، گفت: از مال باختگانی که با این شیوه و شگرد از آنان سرقت شده است برای پیگیری پرونده به کلانتری 104 عباس آباد مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *