می 20, 2024
مراکز غیرمجاز دندانپزشکی در مشگین شهر شناسایی شدند | معاون

[ad_1]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: کارشناسان علوم پزشکی موفق به شناسایی 2 مرکز غیرمجاز دندانپزشکی در شهرستان مشگین شهر شدند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، رامین نسیمی دوست صبح یکشنبه با حضور در جمع مسئولان علوم پزشکی شهرستان مشگین شهر و بازدید از مراکز درمانی این شهرستان اظهار کرد: طی بازدیدهای کارشناسان اداره نظارت بر درمان دانشگاه، دو مرکز غیرمجاز دندانپزشکی در مشگین شهر به دلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت علمی در امور درمان و انجام خدمات دندانپزشکی، شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه این مراکز با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی، پلمب شد، گفت: انجام هرگونه مداخلات و اقدامات پزشکی و دندانپزشکی در مراکز غیرمجاز و توسط افراد غیر مرتبط ممنوع بوده و باید در مراکز معتبر و زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل از تحویل فرد متخلف به مراجع قضایی خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای تأمین سلامت مردم با هیچ فردی مسامحه نخواهیم کرد.

نسیمی دوست با بیان اینکه تأمین امنیت جسمی و سلامت شهروندان در خط مقدم اقدامات دانشگاه علوم پزشکی اردبیل است، ادامه داد: اداره نظارت دانشگاه علوم پزشکی نحوه فعالیت تمامی مراکز درمانی در سطح استان را به صورت د

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *