آوریل 13, 2024
لزوم نظارت بر رعایت تعرفه های پزشکی در قشم | فرماندار شهرستان

فرماندار شهرستان قشم در پیگیری مسائل حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، ضرورت نظارت بر رعایت تعرفه های پزشکی بویژه دندانپزشکی تاکید کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از قشم، محمد محمدحسینی تختی فرماندار شهرستان قشم روز گذشته به منظور پیگیری مسائل حوزه بهداشت و درمان این شهرستان  در مرکز استان با دکتر غلامعلی جاودان رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیدار و گفت وگو کرد.

  طی این نشست بر تسریع روند اجرا و تجهیز پروژه در حال ساخت MRI بیمارستان قشم که با پیشرفت 90 درصدی همراه است بواسطه نیاز ضروری شهرستان قشم و جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی به شهروندان تاکید شد.

  دیگر کاستی های حوزه بهداشت و درمان شهرستان قشم، ضرورت تقویت کارایی و اثربخشی شورای سلامت در گره گشایی از مسائل، توسعه همکاری های بین بخشی و همچنین اتخاذ تدابیر عملیاتی ویژه در خصوص شهرستان قشم بواسطه ساختار جزیره ای و محدودیت در مسیرهای دسترسی پایدار به مرکز استان از دیگر مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

  فرماندار شهرستان قشم همچنین نظارت موثر بر رعایت تعرفه های پزشکی بویژه در حوزه بهداشت دهان و دندان و مراکز دندانپزشکی را خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *