فوریه 21, 2024

کلینیک دندانپزشکی دکتر حمیدرضا کیانی خوشحال است که ایمپلنت های دندانی را به لیست رو به رشد بیماران و مشتریان خود اصفهان به صورت اقساطی نیز ارائه می دهد. ظاهر و عملکرد دندان های خود را با ایمپلنت دندانی بهتر کنید که نتایج ماندگار و لبخندی زیبا به شما می دهد.

نارضایتی از دندان‌ها و سلامت کلی دهان و دندان می‌تواند اثرات نامطلوب زیادی برای فرد داشته باشد. مهمتر از همه، می تواند منجر به اعتماد نفس پایین شود. از طرف دیگر، داشتن یک لبخند زیبا در ارتباطات انسانی رو در رو، می تواند درهایی را برای شما باز کند که قبلاً هرگز در دسترس شما نبودند. ما از این فرصت برای باز کردن این درها برای شما لذت می بریم. چه یک سلبریتی سطح بالا باشید یا فردی که خود را متوسط معرفی می کند، این گروه دندانپزشکی با کمترین قیمت ایمپلنت دندان در اصفهان بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. ما مهارت و تخصص خود را برای شما به کار خواهیم گرفت. ما بیش از سه دهه است که در حال فعالیت بوده‌ایم و هدف ما فراتر رفتن از انتظارات هر بیمار است. شما باور نخواهید کرد که لبخند شما با ایملنت دندان چقدر خوب تر به نظر می رسد.

انواع ایمپلنت دندانی در کلینیک دکتر کیانی

انواع ایمپلنت دندانی

مزایای ایمپلنت

اگر دندان های از دست رفته برای شما مشکل ایجاد می کند، ایمپلنت دندان می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. با این جایگزین ها می توانید لبخند خود را به همان حالت کامل و زیبا به خود بازگردانید. بهترین دکتر ایمپلنت دندان اصفهان در کلینیک دکتر کیانی! کارکنان این کلینیک رفتار دوستانه، مودب، و عملکرد حرفه ای دارند.

ایمپلنت های دندانی نه تنها به عملکرد و ظاهر فرد کمک می کنند، بلکه دارای طیف وسیعی از مزایای دیگر است! با یک ایمپلنت دندان خوب می توانند از گیر افتادن غذا و باکتری در دهان جلوگیری کنید، از نیاز به تغییر دندان های دیگر جلوگیری کنید، تولید استخوان را تحریک کنید و از جابجایی دندان های اطراف در شکاف ایجاد شده توسط دندان از دست رفته جلوگیری کنید.

برخی از نمونه کارها

نمونه کار ایمپلنت دندان در اصفهان
نمونه کار ایمپلنت دندان در اصفهان
ایمپلنت دندان در اصفهان
نمونه کار ایمپلنت دندان در اصفهان
نمونه کار ایمپلنت دندان در اصفهان

ایمپلنت دندان چگونه است؟

ایمپلنت‌های دندانی بر روی پایه‌های فلزی یا فریم‌هایی نصب می‌شوند که با جراحی بین لثه‌ها در استخوان فک قرار گرفته‌اند. پس از ترمیم و ادغام پایه ها با بافت طبیعی، می توان دندان مصنوعی را روی آنها قرار داد. این جایگزینی ها می توانند سال ها یا حتی در بسیاری از موارد به طور دائم دوام بیاورند. اگر ایمپلنت توسط یک متخصص حرفه ای انجام شود،دندان ایمپلنت شده مانند سایر دندان های طبیعی شما به نظر می رسد. در یک فرایند ایمپلنت دندان موفق، دوستان و خانواده حتی نباید بتوانند تشخیص دهند کدام دندان طبیعی شماست و کدام دندان جایگزین شده است!
ایمپلنت دندان برای چه کسانی مناسب است؟

مطمئناً ایمپلنت دندان می تواند برای هر کسی که تجربه از دست دادن دندان را داشته باشد مفید باشد. اما این روش علاوه بر بیماری لثه و استخوان می تواند برای بیمارانی که دندان های کج دارند نیز مفید باشد. ایمپلنت های دندانی می توانند پایه ای بادوام برای حمایت از فک و دهان شما ایجاد کنند. با استفاده از خدمات ایمپلنت دندان می توایند علاوه بر ظاهر زیبایی، از عملکرد بهتری هم در جویدن غذا بهره مند شوید.

این گروه دندانپزشکی ایمپلنت های دندانی با کیفیت بالا را برای هر کسی که نگران ظاهر خود یا عدم راحتی در دندان ها، دهان و فک خود است، ارائه می دهد. اما ایمپلنت‌ها بیشتر از ایجاد یک بهبود زیبایی انجام می‌دهند. آنها همچنین می توانند از توانایی های گفتاری و خوردن و همچنین ارتقای سلامت و ماندگاری دهان بهره مند شوند.

فرآیند ایمپلنت دندان با قرار دادن یک پایه تیتانیومی در قسمت ریشه دندان از دست رفته شما شروع می شود. تیتانیوم یک ماده فوق العاده بادوام و سازگار با بافت لثه است. پس از این به یک قسمت دیگر که دندان جدید در آن قرار می گیرد وصل می شود. دندان جایگزین شما از مدلی از بایت فردی شما ساخته شده است تا ظاهری طبیعی و تناسب راحت داشته باشد.

درست است که قیمت ایمپلنت دندان نسبت به سایر خدمات دندانپزشکی بالاست، ولی یک سرمایه گذاری مادام العمر است. چون هر سال نسبت به سال قبل گرانتر میشود. قیمت ایمپلنت دندان اصفهان در کلینیک دکتر کیانی تا حدودی نسبت به سایر کلینیک ها پایین تر و امکان پرداخت قسطی با چک یا سفته برای بیماران وجود دارد.

مانند هر تصمیم مهم دیگری، شما باید تحقیقات دقیقی انجام دهید تا مطمئن شوید بهترین نتایج با کیفیت را با بهترین قیمت دریافت می کنید. فراتر از هزینه زمان دندانپزشک که با تقاضا، تجربه و مهارت بیشتر می شود، عوامل بسیاری دیگر هزینه ایمپلنت دندان را تعیین می کنند.

قرار دادن ایمپلنت یک روش جراحی است. اطمینان حاصل کنید که به یک پزشک باتجربه با سابقه موفق مراجعه میکنید. این ممکن است هزینه اولیه بیشتری داشته باشد، زیرا دندانپزشکانی با تجربه کمتر یا تازه کار اغلب قیمت های “مقرون به صرفه” را دریافت می کنند. در درازمدت، این می‌تواند منجر به کارهای غیراستاندارد و عوارضی شود که برای رفع آن‌ها نیاز به عمل‌های دردناک و پرهزینه تری در آینده دارد.

قیمت ایمپلنت دندان اصفهان در سال 1401 با شرایط پرداخت اقساطی در این کلینیک به شرح زیر میباشد:

قیمت ایمپلنت دندان آلمانی 11 میلیون تومان

قیمت ایمپلنت دندان کره ای 7 میلیون تومان

قیمت ایمپلنت دندان ایرانی 5 میلیون تومان

لبخندهای ماندگار با بهترین دکتر ایمپلنت دندان در اصفهان. در طول سال ها، بسیاری از برندهای مختلف برای ایمپلنت دندان ساخته شده اند. مانند هر محصول دیگری، برخی از برندها از کیفیت بالاتری نسبت به سایرین برخوردار هستند. شرکت هایی با نرخ موفقیت ثابت شده برای محصولات خود، با استفاده از مواد پیچیده که سال ها بدون آسیب یا مشکل دوام آورده اند، هزینه بیشتری نسبت به سایرین خواهند داشت. استفاده از این ایمپلنت ها به شما کمک می کند که از شکستگی یا از دست دادن دنادن هزینه بیشتری را متحمل نشوید.

دکتر کیانی صدها ایمپلنت برای بیماران در اصفهان قرار داده است. او ظاهری طبیعی و کاملاً کاربردی را برای شخص ارائه می دهد
برای ترمیم دندان های بیماران از هر قشری که باشد از همان سبکی که با سلبریتی رفتار می شود،استفاده میشود. بیماران این کلینیک یک عمر با لبخندهای بهبود یافته و زیبا تر خود با قیمتی مناسب لذت می برند.

آدرس کلینیک دندانپزشکی دکتر کیانی: اصفهان ، خیابان وحید ، پنجاه متر پایین تر از خیابان حسین اباد ، ساختمان دنا یک ، طبقه چهارمپنجم

تلفن مطب: ⁦09130754940

موبایل: ⁦03136203637

مطب زیبایی آیلین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *