آوریل 23, 2024

به گزارش رکنا، فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در این بخش از رکنا مشاهده کنید.

فال روزانه فروردین

به خواب و خوراک تان بیشتر اهمیت بدهید. بدن شما تا یک جایی می تواند تحمل کند اما بعد از آن دچار دردسرتان می کند. در انجام کاری که فکرش را نمی کردید گرهی افتاده، حواس تان باشد گرهی که با دست باز می شود را با دندان باز نکنید. مسئله را بزرگتر از آنچه هست می کنید. رفتاری از خودتان نشان ندهید که نهایتا بدهکار دیگران هم بشوید.

فال روزانه اردیبهشت

متوجه رازی خواهید شد که باور کردنش برایتان آسان نیست، اگر بحث به خطر افتادن سلامتی و مال کسی در میان نیست بهتر است سعه صدر به خرج دهید و رازدار باشید. به زودی اوضاع بر وفق مرادتان خواهد شد و بدون اینکه کمترین دخالتی از جانب شما اعمال شود همه چیز روشن می شود. بهترین راه برای شما صبر و حوصله است.

فال روزانه خرداد

اسراف و ریخت و پاش بی جا نکنید. درخواستی از شما می شود، بدون فکر کردن و از سر بی حوصلگی یا عصبانیت به مخاطب تان جوابی ندهید که حتما پشیمان خواهید شد. صداقت شما در عشق بسیار ستودنی است اما مواظب باشید حسودان شما را رنجور نکنند. اگر متاهل هستید بهتر است به جای دیگران روی حرف های همسرتان بیشتر حساب باز کنید.

فال روزانه تیر

در انتخاب تان مردد هستید. بهتر است به نزدیکان تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید. قصد ترتیب دادن یک جشن یا مهمانی را دارید که عده زیادی از دوستان و آشنایان در آن حضور دارند. خودتان را زیاد خسته نکنید. بدون تشریفات بیش از حد به مهمان ها بیشتر خوش خواهد گذشت. پاسخ تماسی که با شما گرفته شده است را زودتر بدهید.

فال روزانه مرداد

به خاطر حرف مردم زندگی را به کام خود و اطرافیان تان تلخ نکنید. شما بهتر از هر کسی می دانید که در دروازه را می شود بست، در دهان مردم را نه. بهتر است راه خود را بروید و مدام غصه جواب دادن به پرسش های این و آن را نخورید. شخصی وارد زندگی تان خواهد شد. پیشنهاد سفر را رد نکنید. این دقیقا همان چیزی است که الان به آن نیاز دارید.

فال روزانه شهریور

خبر بد را شب هنگام به دیگران نگویید. اگر می توانید تا صبح صبر کنید. برای یک تصمیم گیری به شخصی در اطراف تان کمک کنید تا همیشه قدردان لطف شما باشد. به راهی که انتخاب کرده اید با اطمینان قدم بگذارید. برای برگشت دیگر دیر شده، بهتر است تمام توان خود را متوجه این اقدام کنید. این هفته برای خودتان گل بخرید.

فال روزانه مهر

به یک میهمانی دعوت می شوید و در آن مجلسی جواب سوال هایتان را از زبان کسی که اصلا انتظارش را ندارید خواهید شنید. به نشانه ها دقت کنید. هریک از اتفاقات این چند روز می تواند کلید حل سوالات و معماهای ذهن شما باشد. از محبت کردن به دیگران غافل نشوید و دل کسی را نشکنید. این شخص به امید یاری به سوی شما آمده است.

فال روزانه آبان

با شخصی در محیط کارتان که خلق و خویش را نمی شناسید از در شوخی وارد نشوید، ممکن است منظور شما را اشتباه برداشت کند و خجالت زده شوید. حقیقتی به شما گفته می شود که اگر آن را نشنیده بگیرید مجبورید تمام عمر با نگرانی زندگی کنید. خودتان را گول نزنید. این دندان خراب را همین امروز بکشید. ارزش شما بیش از اینهاست. قدر خود را بدانید.

فال روزانه آذر

یک سفر کوتاه مدت می تواند روحیه کسل و غمگین تان را از این رو به آن رو کند. کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست هرچه زودتر برای آشتی پیش قدم شوید. دست رد به سینه شخصی که دست یاری به سمت تان دراز کرده نزنید. با مردم روراست اما مودبانه و با احترام رفتار کنید.

فال روزانه دی

مردم از مشکلات شما در گذشته خبر ندارند. جابجایی شما و حضورتان در یک محیط جدید، زندگی تان را متحول خواهد کرد. حساب و کتاب همیشه خوب است ولی دست و دلبازی خارج از حساب یا خساست بیش از حد روزگار آدم را سیاه می کند. در خرید چشم روشنی یا کادویی که این روزها به گردن تان افتاده درست انتخاب کنید.

فال روزانه بهمن

در مورد خود منصفانه قضاوت کنید. آرام و قرار داشته باشید. در راه عشق صبور باشید و ناامیدی را از خود دور کنید. به زودی به مقصود و آرزوی خود می رسید. خودسری و سرسختی شما را به هیچ جایی نمی رساند. به جای اندیشیدن به فکر دیگران به ندای قلبی خود اعتماد کنید. از خودپسندان دوری کنید و با دوستان خود با انصاف رفتار کنید.

فال روزانه اسفند

تا جای ممکن از هرگونه بحث و جدل در مورد احساسات تان خودداری کنید. بهتر است ایده های عالی تان را در ذهن نگه دارید تا در فرصتی مناسب در مورد چگونگی عملی شدن شان صحبت کنید. زودتر از موقع صحبت کردن پشیمان تان می کند. به طور ضمنی برای انجام کاری موافقت کردید. به جای شانه خالی کردن به چگونه به سرانجام رساندن آن فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *