آوریل 23, 2024

به گزارش رکنا، فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

فروردین

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر فال ابجد: با امید و عشق قلب خود را روشن سازید و دست از غرور بردارید. نسبت به پدر و مادر خود مهربان تر رفتار کنید. از زندگی تان لذت ببرید و دائم در فکر آینده از حال خود غافل نشوید. برای گرفتن تصمیمی بر سر دوراهی قرار گرفته اید، بهتر است با نگرانی و اضطراب این روزهایتان دست به هیچ اقدامی نزنید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج ج د

تعبیر فال ابجد: به موفقیتی دست پیدا خواهید کرد که همه انگشت به دهان خواهند ماند. برای به ثمر نشستن کاری گروهی نهایت تلاش خود را خواهید کرد. یک سفر کوتاه در پیش دارید که خستگی این چند وقت اخیر را از تن تان بیرون می کند. در مورد مسئله پیش آمده سعی کنید بیشتر از عقل خود کمک بگیرید و بر احساسات غلبه کنید.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

خرداد

ابجد فال شما : د د د

تعبیر فال ابجد: همرنگ جماعت شوید تا شادی و امید دوباره به دل تان بیفتد و خاطرتان آرام بگیرد. از روی اجبار وارد هر رابطه ای نشوید که تاوانش را فقط خودتان باید بپردازید. برای گفتن حرف دل تان بهترین کلمات را انتخاب خواهید کرد. در جمعی خواهید درخشید، کافی است به خودتان ایمان داشته باشید و ترس ها را از خودتان دور کنید.

فال ابجد متولدین تیر ماه

تیر

ابجد فال شما : ج ج آ

تعبیر فال ابجد: از درک و فهم بالایی برخوردار هستید، افسردگی را کنار بگذارید و سعی کنید به مسائل استرس زا و پریشان کننده نپردازید. نسبت به دوستان خود وفادار و باگذشت باشید. این روزها از اینکه دل کسی را به دست آورید احساس غرور می کنید. به همسر خود نهایت محبت را ابراز کنید، هیچ چیز بهتر از داشتن همراهی مهربان و دلسوز نیست.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

مرداد

ابجد فال شما : ج آ ج

تعبیر فال ابجد: در زمینه مسائل اقتصادی احتیاط کنید. بدون دلیل وارد مسائل دیگران می شوید و آخر سر بیشتر تقصیرها گردن شما می افتد، بگذارید اطرافیان خودشان مسائل شان را حل کنند. کار جدیدی را شروع می کنید که در آن موفق خواهید بود. در کسب علم و دانش کوشا باشید تا از هم قطاران تان عقب نیفتید و خودتان را سرزنش نکنید.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

شهریور

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر فال ابجد: از دست کسی عصبانی نشوید، دیگران برای سرگرمی خودشان حرف هایی می زنند که باعث عصبانیت شما می شود. کافی است به آنها بگویید اهل شوخی نیستید و اینجور شوخی ها را دوست ندارید. دلتنگی تان برای شخصی که راه دور است همچنان با شماست. در مورد مسئله ای به شما فرصت دوباره داده شده، از این فرصت درست استفاده کنید.

فال ابجد متولدین مهر ماه

مهر

ابجد فال شما : د ج آ

تعبیر فال ابجد: مسافرت برایتان خوب است به شرط آنکه با جمع درستی راهی شوید وگرنه خسته تر برخواهید گشت. بعد از اتفاقی که افتاده دنبال مقصر گشتن دردی را از شما دوا نمی کند، باید در پی راه حلی باشید تا از این وضع خارج شوید، شما بعدا فرصت برای تحلیل و تجزیه دارید. تلفن های مکرری به شما می شود؛ فعلا جواب ندهید.

فال ابجد متولدین آبان ماه

آبان

ابجد فال شما : ج آ د

تعبیر فال ابجد: با شخصی که سنگ صبور شماست صحبت کنید، او مسئله را از زاویه بهتر و درست تری می بیند. نرسیدن خبری که منتظرش هستید کلافه تان کرده، صبور باشید؛ فعلا کار بهتری از دست تان بر نمی آید. از بحث و گفتگو کناره بگیرید، دوستان را دور خودتان جمع کنید و از در کنار هم بودن تان لذت ببرید.

فال ابجد متولدین آذر ماه

آذر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر فال ابجد: یادتان باشد دیگران را با سخنان نیش دار نرنجانید، شما قلبی پاک و پر از مهر و محبت دارید و تحمل گریه هیچ کس را ندارید پس مراقب باشید ناخواسته کاری نکنید که پشیمان بشوید. در میهمانی که دعوت شده اید شرکت خواهید کرد، شخصی را خواهید دید که موجب شادی و خرسندی تان می شود، تا می توانید در این میهمانی خوش بگذرانید.

فال ابجد متولدین دی ماه

دی

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر فال ابجد: یک تلنگر ساده از خواب بیدارتان خواهد کرد. جلوی ضرر را از هرجا بگیرید منفعت است، شاکر باشید که از خطر جسته اید. چشمتان به در و منتظر آمدن کسی هستید. برای انجام یک معامله خرید یا فروش، روی حرف دیگران حساب نکنید؛ بهتر است خودتان دست به تحقیق بزنید، دیگران نمی دانند شما دقیقا چه می خواهید.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

بهمن

ابجد فال شما : آ ج آ

تعبیر فال ابجد: این روزها به همه چیز و همه کس سخت می گیرید، از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه، قبل از آنکه اطرافیان از دورتان پراکنده شوند تغییر رویه بدهید. خبری می شنوید که باورش برایتان سخت است. بهتر است هر حرفی که می خواهید بزنید را اول بنویسید و چندبار بخوانید، مبادا حرفی بزنید که پشیمان بشوید.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

اسفند

ابجد فال شما : ج ج آ

تعبیر فال ابجد: اخیرا ضرری متوجه خانواده تان شده است، ناراحت نباشید؛ به زودی این ضرر جبران می شود و شخصی که مرتکب این عمل شده هم به سزای عملش می رسد. اوضاع کاری یا مالی تان به زودی چنان تغییر خواهد کرد که موجب شادی و تحول شگرفی خواهید شد. اطلاعات خوب و جالبی دریافت می کنید که برای کارتان مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *