ژوئن 14, 2024
شروع ارائه خدمات درمانی در مالوجه قروه | مدیر روابط عمومی

[ad_1]

مدیر روابط عمومی دانشگاە علوم پزشکی کردستان گفت: موسسه خیریه نورآوران سلامت که با همت جمع قابل توجهی از پزشکان و خیرین کشور راه اندازی و اداره می شود قرار است به مدت سه ماه در منطقه مالوجه قروه مستقر و خدمات تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی را به بیماران منطقه ارائه نماید.

– ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاە علوم پزشکی کردستان گفت: موسسه خیریه نورآوران سلامت که با همت جمع قابل توجهی از پزشکان و خیرین کشور راه اندازی و اداره می شود قرار است به مدت سه ماه در منطقه مالوجه قروه مستقر و خدمات تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی را به بیماران منطقه ارائه نماید.

بهرام کندایی در گفت وگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: موسسه خیریه نورآوران سلامت در مالوجه قروه مستقر و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته به مدت سه ماه خدمات تخصصی چشم پزشکی و دندانپزشکی را به بیماران منطقه ارائه می دهد.

وی گفت: نحوه ارائه خدمات به این گونه است که ابتدا بیماران واجد شرایط توسط سیستم بهداشتی منطقه شناسایی و برای مراجعه به بیمارستان سیار سازماندهی می شوند.

مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه با بیان اینکه، خدمات دندان پزشکی اختصاصاً به دانش آموزان 7 تا 14 سال ارائه می گردد، ابراز کرد: ارائه خدمات چشم پزشکی مختص تمام اقشار است به گونه ای که

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *