می 22, 2024
شرایط شرکت دانش آموختگان خارج از کشور در 2 آزمون علوم پزشکی اعلام شد

[ad_1]

شرایط شرکت دانش آموختگان خارج از کشور متقاضی شرکت در آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه امسال اعلام شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه سلامت خبرگزاری فارس، داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی طی روزهای دوشنبه 10 مرداد تا پایان وقت اداری چهارشنبه 18 مرداد نسبت به ثبت نام در آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه 1402 اقدام کنند.

داوطلبانی که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند(داوطلبان دقت کنند تمامی مدارک مربوطه در این مرکز باید کامل باشد و در صورت نقص پرونده، کارت ورود به جلسه برای این داوطلبان صادر نخواهد شد) باید قبل از ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، با مراجعه به لینک آزمون های مربوطه هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

هزینه شرکت در این آزمون ها 6 میلیون و 300 هزار ریال (630 هزار تومان) است که داوطلبان باید آن را به صورت اینترنتی پرداخت و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی برگزارکننده آزمون های جامع مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

تمامی آزمون ها شامل آزمون های علوم پایه(پزشکی و دندانپزشکی)، پیش کارورزی، روز پنجشنبه 2 شهریورماه 1402 ساعت 9 صبح به صورت کاغذی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *