فوریه 23, 2024
روایت گروهی که ناجی نیازمندان ایلامی شد | گروه جهادی الکفیل

گروه جهادی الکفیل یک گروه درمانی درحوزه دندانپزشکی است که این بار به استان ایلام آمده تا مرهمی بر درد نیازمندان این استان باشد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از ایلام، قدمی در راهی نهادند که پر از ایثار و از خود گذشگی است اینجا هر لحظه اش پر از عشق است، فرقی نمیکند از کدام گوشه کشور آمده اند، آنها آمده اند تا دردی را از نیازمندان کم کنند.

  از بزرگ تا کوچک، زن و مرد در حیاط سالن الغدیر ایلام بی صبرانه منتظرند تا نامشان را صدا کنند تا زودتر درد دندان بی موقع شان را که مدت هاست بخاطر نداشتن وضعیت مالی درمان نکردند را توسط این گروه جهادی  درمان کنند.

چند ماهی است که درد دندانم را به دلیل وضعیت مالی تحمل کرده ام  یک  دختر بچه 9 ساله در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: چند ماهی است از دندانم درد می کند اما به خاطر نداشتن وضعیت مالی خانواده ام چیزی به آنان نگفته ام نکند شرمنده شوند.

  دردمان را درمان کردند  کمی آن طرف تر مادری 45ساله در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: دعای همه مادران پشت راه این جوانان است که دردمان را درمان کردند.

گروه جهادی الکفیل به مرکزیت تهران به مدت 4 روز در سالن الغدیر استان ایلام در حال مدوا دندان های نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی، خانواده زندانیان و  بقیه اقشار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *