ژوئن 14, 2024
دندانپزشک تبریزی که برای اقامه نماز  اول وقت کار را تعطیل می کند

[ad_1]

حوزه/  دکتر حسین پناه زاده جراح و متخصص دندانپزشکی هر روز وقت اذان 20 دقیقه کار را تعطیل و نماز اول وقت را اقامه می کند.

– دکتر حسین پناه زاده جراح و متخصص دندانپزشکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در تبریز از اختصاص 20 دقیقه به اقامه نماز اول وقت در مطب خود خبر داد و گفت: ما از عالمان دین آموختیم که در این عالم، اصل نماز است و آنان که در نماز کوتاهی کنند علاوه بر اینکه از شفاعت اهل بیت علیهم السلام محروم می شوند، در این عالم هم به جایی نمی رسند.

مرحوم آیت الله سید علی آقا قاضی می فرمود: اگر کسی نماز واجبش را اول وقت بخواند و به مقامات عالیه نرسد، مرا لَعن کند.

وی در جواب سؤال که آیا مراجعه کنندگان به این مسئله اعتراض نمی کنند؟ گفت: من این مسئله را مدیریت می کنم و هر روز وقت اذان 20 دقیقه نوبت نماز است و کسی اعتراضی نمی کند.

پناه زاده با بیان توصیه ای به نوجوانان و جوانان، افزود: موفقیت امر نسبی است و هرکس از موفقیت تعریفی دارد، من خودم را فرد موفقی می دانم و رمز این موفقیت را نماز اول وقت و احترام به والدین می دانم؛ من مدیون دعای پدر و مادرم هستم.

منشی دکتر حسین پناه زاده هم می گوید: پدر مرحوم دکتر هم اهل نماز اول وقت بود و تا زمانی که در قید حیات بود وقت اذان، دکتر مطب را تعطیل می کرد و به خانه رفته پدر خود را برای اقامه نماز جما

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *