ژوئن 14, 2024
4 روز ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در شهرک پیامبر اعظم بندرعباس

[ad_1]

دبیر شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی با بیان اینکه آزمون صلاحیت بالینی دندان پزشکی برای نخستین بار در کشور برگزار می شود، اظهار کرد: این آزمون در دو بخش «تئوری» و «تئوری_عملی» برگزار می شود.

– دبیر شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی با بیان اینکه آزمون صلاحیت بالینی دندان پزشکی برای نخستین بار در کشور برگزار می شود، اظهار کرد: این آزمون در دو بخش تئوری و تئوری_عملی برگزار می شود.

در نظر داریم تمام دانشکده های دندانپزشکی کشور بتوانند آزمون صلاحیت دندان پزشکی را بدون کوچک ترین مشکل برگزار کنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، دکتر رضا یزدانی در یک فایل ویدویی که توسط دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت منتشر شده، درباره آزمون صلاحیت بالینی دندان پزشکی گفت: این آزمون برای نخستین بار در کشور برگزار می شود و زمان برگزاری آن در نیم سال نخست سال تحصیلی 1403- 1402 است.

وی با بیان اینکه ورودی های رشته دندان پزشکی از سال 97 به بعد ملزم به شرکت در این آزمون هستند، گفت: قبولی در آزمون صلاحیت بالینی دندانپزشکی شرط فارغ التحصیلی دانشجویان رشته محسوب می شود.

دانشجویانی که ترم دهم خود را سپری کرده اند و و در نیم سال نخست سال تحصیلی آتی در ترم یازدهم مشغول به تحصیل می شوند باید در این آزمون شرکت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *