فوریه 26, 2024
جهاد در زندان؛ تکرار مجاهدت جهادگران سلامت در زندان | همزمان

همزمان با ایام محرم، تعدادی از جهادگران سلامت با حضور در زندان های سبزوار و گناباد به ارایه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی پرداختند .

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از سبزوار،گروه های جهادی که در طول انقلاب و سال های اخیر در مسیر خدمت رسانی به قشرهای مختلف،  امتحان موفق و غرور آمیزی  پس داده اند، این روز ها عرصه جدیدی از جهاد خود را به نمایش گذاشته و با حضور در زندان ها در  حوزه های مختلف به ویژه سلامت،خدمت رسانی می کنند.

در همین راستا و همزمان با ایام محرم تعدادی از جهادگران سلامت با حضور در زندان های سبزوار و گناباد به ارایه خدمات رایگان  پزشکی و دندانپزشکی پرداختند .

 این جهادگران که متشکل از گروهای جهادی شهرستان های سبزوار و گناباد هستند با حضور در زندان های این شهرستان ها، به بیش از یکصد و ده نفر خدمات درمانی و دندانپزشکی رایگان ارائه کردند.

 این اقدام خیرخواهانه و جهادی در راستای ارتقای سلامت بهداشت دهان و دندان و  آموزش در خصوص مراقبت و سلامت بهداشت دهان و دندان به زندانیان به انجام رسید.

گفتنی است؛ طی سال های اخیر یکی از شاخصه های تحول در قوه قضاییه توجه به ظرفیت های بی نظیر گروههای جهادی بوده تا فرصتی فراهم شود که زندانیان از خدمات و ظرفیت های جریانهای پر تلاش و پرانگیزه بهرمند گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *