آوریل 23, 2024
جهادگران 4 میلیارد تومان خدمات دندانپزشکی به مرزنشینان خراسان جنوبی ارائه کردند+ تصاویر

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: با حضور گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور چهارهزار خدمت درمانی و دندانپزشکی به مردم مرز نشین استان ارائه شد که برآورد مالی این خدمات به چهار میلیارد تومان می رسد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از بیرجند، مهدی هنری، مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی امروز در حاشیه بازدید از گروه جهادی منتظران ظهور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: گروه جهادی دندانپزشکی از دهم تا پانزدهم خرداد در بخش درح شهرستان سربیشه حضور داشته است.

وی با بیان این که در این گروه جهادی 60 دندانپزشک، دستیار دندانپزشک و تیم دندانسازی حضور دارند، افزود: اعضای این گروه جهادی از استان های سراسر کشور می باشند که توفیق خدمت رسانی به مردم مرزنشین خراسان جنوبی را پیدا کردند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: در این پنج روز به بیش از هزار و 500 نفر در روستاهای اطراف خدمات دندانپزشکی ارائه شد.

هنری عنوان کرد: خدمات این گروه جهادی تخصصی بوده و اقداماتی از جمله درمان ریشه و عصب کشی، جراحی و کشیدن دندان، ترمیم و پر کردن، کار تخصصی کودکان، جِرم گیری، ساخت پروتزهای دندانی به مردم ارائه شده است.

وی گفت: یکی از اقدامات ویژه این گروه ساخت دندان مصنوعی و پروتز دندان بوده که 80 فک دندان مصنوعی در این اردو ساخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *