ژوئن 20, 2024
جزییات آزمون ارزیابی دانشجویان ایرانی متقاضی انتقال به داخل کشور

[ad_1]

جزییات آزمون ارزیابی علمی دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی خارج از کشور متقاضی انتقال به دانشگاه های داخل (ویژه ورودی های 2019 به بعد) اعلام شد.

– جزییات آزمون ارزیابی علمی دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی خارج از کشور متقاضی انتقال به دانشگاه های داخل (ویژه ورودی های 2019 به بعد) اعلام شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، آزمون ارزیابی علمی دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی خارج از کشور متقاضی انتقال به دانشگاه های داخل (ویژه ورودی های 2019 به بعد) روز 26 مرداد برگزار می شود.

دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی خارج از کشور متقاضی انتقال به دانشگاه های داخل که از اول ژانویه 2019 به بعد شروع به تحصیل کرده اند و بر اساس مفاد آیین نامه انتقال (قابل مشاهده در https://sanjeshp.

ir/PDF.

aspx?newsid=102397&type=application/pdf) مشمول مقررات انتقال به داخل خارج شده اند، می توانند در این آزمون و شرکت کرده و در صورت احراز شرایط مندرج در آیین نامه، به شورای انتقال معرفی خواهند شد.

این آزمون در روز پنجشنبه 26 مرداد 1402 طبق مندرجات این اطلاعیه برگزار خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *