می 23, 2024
تکریم دانشجویان از اولویت های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

[ad_1]

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تکریم و حفظ شأن و منزلت دانشجویان بر تمامی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهرضروری است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، حسن ملکی زاده بعد از ظهر چهارشنبه در نشست با نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: دانشگاه های علوم پزشکی به لحاظ حوزه خدمتی یکی از بزرگ ترین نهادهای خدمتگزار حاکمیتی در سطح کشور در حوزه های مختلف هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر توجه به شأن و منزلت دانشجو تصریح کرد: دانشجویان ولی نعمتان ما هستند و باید با همه آنان به چشم فرزندان خود نگاه کنیم.

ملکی زاده اضافه کرد: خیلی از کارهای صورت گرفته در حوزه مدیریت فعلی مدت دار نتیجه آن برای دانشجویان و مردم ملموس خواهد شد.

وی بیان کرد: دانشکده پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سال 1390 احداث آن آغاز شده است و در دوره مدیریت فعلی بودجه کامل این دانشکده در سفر رییس جمهوری مصوب شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بنای ما در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام کارهای زیرساختی است و با علم به اینکه کارهای زیربنایی نتیجه آن بلندمدت مشخص می شود آن را در دستور کارها قرار داده ایم.

ملکی زاده اضافه کرد: یکی از مشکلات مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر، نداشتن فضای کافی آموزشی بوده که با رای

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *