می 23, 2024
تامین اجتماعی برای بندرعباسی ها پلی کلینیک تخصصی دهان و دندان احداث می کند

[ad_1]

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی هرمزگان با تاکید بر اینکه پایین ترین سطح خدمات درمانی تامین اجتماعی برابر پروتکل ها در دندانپزشکی است گفت: – در حال رایزنی برای دریافت زمین برای احداث پلی کلینیک تخصصی دهان و دندان در بندرعباس هستیم.

از بندرعباس، غلامعباس مومنی در نشست خبری با اصحاب رسانه واهالی مطبوعات، ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی، اظهارداشت: ما با کل بیمارستان های خصوصی و دولتی طرف قرارداد هستیم و اخیرا نیز کلیه مطب ها مکلف شده اند که با سه بیمه ی پایه که یکی از آن ها تامین اجتماعی است عقد قرارداد کنند.

وی افزود: به هرمزگان کمتر از سایر استان ها توجه شده است، چنانچه بوشهر که جمعیت کمتری نسبت به هرمزگان دارد سه بیمارستان دارد و در سال گذشته هم 75 تخت بیمارستانی اضافه شده است اما هرمزگان تنها یک بیمارستان تحت عنوان بیمارستان خلیج فارس دارد و باید این سوال را مطرح کرد که چرا وضعیت هرمزگان چنین است.

مومنی عنوان کرد: ما تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بیمارستان خلیج فارس را مجهزتر کنیم و بخش های کلینیکی آن را تکمیل تر کنیم.

وی اظهارداشت: ما باید زیرمیزی ها را در استان کاهش دهیم برای اینکه زیرمیزی ها را کم کنیم، هر ماه پول پزشکان را سر وقت پرداخت می کنیم، همچنین بر اساس افزایش عملکرد پزشکان ضریبی نیز در پرداختی ها لحاظ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *