می 24, 2024
بیش از 1000 نفر از خدمات کاروان سلامت در بافت بهره مند شدند

[ad_1]

رییس جمعیت هلال احمر بافت از اجرای کاروان سلامت در منطقه طرنگ این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از هزار نفر از خدمات درمانی و دارویی این برنامه بهره مند شدند.

– از کرمان، علی علی ملایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اجرای کاروان سلامت در منطقه طرنگ از توابع بخش خبر این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: بیش از یک هزار نفر از خدمات درمانی و دارویی این برنامه بهره مند شدند.

وی با اشاره به ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی در این کاروان سلامت افزود: بیش از هزار مراجعه کننده توسط پزشکان متخصص قلب، اطفال، عفونی، چشم پزشکی، روانپزشک، آسم و آلرژی و همچنین طب سنتی و پزشک عمومی ویزیت و درمان شدند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت، بیان کرد: با همکاری و مشارکت 30 پزشک و پیراپزشک، برنامه کاروان سلامت در منطقه طرنگ از توابع بخش خبر بافت به مدت 2 روز برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه هزینه خدمات ارائه شده در این کاروان سلامت، 12 میلیون تومان برآورد شده است، گفت: ارائه خدمات آزمایشگاهی، جراحی سرپایی و توزیع داروی رایگان بخش دیگری از خدمات ارائه شده در این کاروان است.

علی ملایی با اشاره به اینکه خدمات درمانی و دارویی به صورت رایگان به اهالی این منطقه ارائه شده است، تصریح کرد: این برنامه با مشارکت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمان، موسسه ت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *