می 20, 2024
بُرشی از زندگی بانوی دندانپزشک ملایری با 3 فرزند | بانوی

[ad_1]

بانوی دندانپزشک ملایری با 3 فرزند زندگی شیرینی را درپیش گرفته است، وی از زندگی با عشق و علاقه و امیدواری به خداوند و آینده شان سخن گفت.

– مادرانه به سبک مادر همدانی که صاحب 5 فرزند است ، سعی شد تا زندگی مادری که توانسته در کنار تحصیلات، امور همسرداری و خانه داری، 5 فرزند نمونه را تربیت کند را به تصویر بکشیم و در این نوشتار، بُرشی از زندگی بانویی دیگر را می خوانید: میهمان لیلا رمضانی، بانوی موفق و پزشک ملایری می شویم که سطر سطر زندگی اش افتخار و سربلندی است.

در یک روز گرم تابستانی خانم دکتر و همسرش در مطب خود با خوشرویی و تبسم میزبان ما هستند.

مادر سه فرزند هستم لیلا رمضانی هستم، متولد 28 آذرماه سال 1362؛ در سال 1381 با کسب رتبه 52 در دانشگاه آزاد اسلامی تهران در رشته دندانپزشکی عمومی پذیرفته و مشغول به تحصیل شدم.

در سال 87 در رشته دندانپزشکی عمومی فارغ التحصیل شدم و در سال 1388 ازدواج کردم که همسرم نیز از نخبگان کنکور با رتبه 17 در رشته دندانپزشکی است و در حال حاضر نیز در شهرستان ملایر در حال خدمت رسانی به مردم در این حوزه است.

بعد از فارغ التحصیلی یکی از بزرگترین برنامه ها و اهدافم خدمت به مناطق کم برخوردار و محروم بود، در این راستا از سال 88 تا 94 در شهرستان فامنین همدان مشغول به خدمات دندانپزشکی عمومی شدم و در این مدت در روستاهای مختلف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *