ژوئن 14, 2024
بسته رایگان خدمات دندانپزشکی برای دانش آموزان ابتدایی |

[ad_1]

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش وپرورش گفت: دانش آموزان ابتدایی کشور در مناطق روستایی، عشایری و شهری با جمعیت زیر 20هزار نفر، خدمات دندانپزشکی را با استفاده از بسته وزارت بهداشت به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

– مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش وپرورش گفت: دانش آموزان ابتدایی کشور در مناطق روستایی، عشایری و شهری با جمعیت زیر 20 هزار نفر، خدمات دندانپزشکی را با استفاده از بسته وزارت بهداشت به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

در پردیس، با اشاره به اقدامات حوزه سلامت برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: با توجه به تفاهم نامه ای که با وزارت بهداشت و درمان منعقد شده دانش آموزان ابتدایی کشور در مناطق روستایی، عشایری و شهری با جمعیت زیر 20 هزار نفر خدمات دندانپزشکی را با استفاده از بسته وزارت بهداشت و درمان به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

وی افزود: سایر دانش آموزان در شهرهای بالای 20 هزار نفر جمعیت در مراکز خدمات جامع سلامت زیرپوشش وزارت بهداشت و درمان با تعرفه دولتی از خدمات دندانپزشکی بهره مند می شوند.

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش وپرورش تصریح کرد: در حال حاضر 2 میلیون و 200 هزار سفیر سلامت در سطح کشور فعالیت می کنند و با توجه به کمبود مربیان و مراقبین بهداشت با ابلاغ یک هفته ای به تمامی مد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *