می 24, 2024

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “علی داداش تبار” در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل مسلحانه در یکی از روستاهای شهرستان آمل در اولین روز سال 1402، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه قاتل سابقه اراذل و اوباش گری، سرقت، فروش مواد مخدر، اعمال منافی عفت و حبس در پرونده سیاه خود داشته و تحت تعقیب مقامات قضائی بوده است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی با همکاری سایر پلیس های تخصصی، با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل تردد متهم را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: پس از هماهنگی های صورت گرفته با مرجع قضائی، این فرماندهی با تشکیل ۵ تیم عملیاتی متشکل از پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات، پیشگیری و یگان امداد، توانستند قاتل را کمتر از 72 ساعت در میدان هزارسنگر شهرستان آمل طی یک عملیات غافلگیرانه و در یک تعقیب و گریز خودرویی دستگیر کنند.

سرهنگ داداش تبار اظهار کرد: در خودروی متهم، یک قبضه اسلحه شکاری شورشی ۵ تیر مسلح ۴ فشنگ آماده شلیک بوده و نیز مقداری موادمخدر صنعتی به همراه مقادیر زیادی پول نقد از داخل خودرو کشف که متهم در تحقیقات پلیس به ‌صراحت به بزه های ارتکابی قتل عمد اعتراف کرد و به همراه دو نفر از مرتبطین دستگیر شده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *