می 24, 2024
اهدای تجهیزات پزشکی تخصصی به درمانگاه هلال احمر پیشوا |

[ad_1]

به همت خانواده خیّر، مرحومه عذرا فلاح پور، تجهیزات پزشکی تخصصی با ارزش افزون بر 11 میلیارد ریال تهیه و به درمانگاه هلال احمر شهرستان پیشوا اهدا شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا، آیین رونمایی از تجهیزات پزشکی وقف شده در درمانگاه هلال احمر شهرستان پیشوا طی مراسمی با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران و خانواده آن مرحومه برگزار شد.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران اعلام کرد، این تجهیزات که توسط خانواده خیر مرحومه عذرا فلاح پور و در راستای نیات واقف تهیه شده، شامل دستگاه سونوگرافی، فیزیوتراپی و دستگاه های تخصصی دندانپزشکی به ارزشی افزون بر 11 میلیارد ریال است.

شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این خصوص گفت: جمعیت هلال احمر که در یکصدمین سالگرد تأسیس آن هستیم و با شعار 100 سال خدمت بی منت، در خدمت هموطنان هستیم، اولین نهاد خیریه است که نقش بین المللی هم دارد.

وی افزود: افتخار داریم که در یک نهاد مردمی و عام المنفعه خدمت می کنیم و پس از اوقاف و آستان قدس رضوی، سومین نهاد موقوفه دار کشور هستیم.

فتحی بیان کرد: در استان تهران نیز موقوفات متعددی با حمایت های خیرین در اختیار داریم که درآمد های حاصل از هر موقوفه را در راستای نیات واقف، هزینه خواهیم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *