می 23, 2024
افزایش پوشش بیمه ای 10 ردیف خدمتی دندانپزشکی در دستور کار وزارت بهداشت

[ad_1]

مدیرکل اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت با اشاره به فعالیت 3400 واحد دندانپزشکی در مراکز جامع سلامت، گفت: برای امسال افزایش پوشش بیمه ای 10 ردیف خدمتی دیگر را در نظر داریم.

– مدیرکل اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت با اشاره به فعالیت 3400 واحد دندانپزشکی در مراکز جامع سلامت، گفت: برای امسال افزایش پوشش بیمه ای 10 ردیف خدمتی دیگر را در نظر داریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، دکتر زهرا سید معلمی _ مدیرکل اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت، در نشستی خبری به مناسبت هفته سلامت، گفت: در کل مراکز جامع سلامت 3400 مرکز واحد دندانپزشکی فعال است و خدمات اولیه مراقبت های دهان و دندان بویژه برای گروه های هدف ارائه می شود.

وی افزود: گسترش دسترسی مالی و گسترش دسترسی فیزیکی مردم به خدمات دندان پزشکی دو اولویت و اقدام مهم ما در سال 1401 بود.

در بحث راه اندازی مراکز جدید یا بهبود استانداردها در مراکز موجود گام های مثبتی برداشته شد تا شرایط در مراکز به نحوی باشد که خدمات با کیفیت بهتری ارائه شود.

او تاکید کرد: در بعد مالی دو اقدام مهم صورت گرفت؛ اول گسترش پوشش بیمه ای خدمات دندانپزشکی بود که بعد از 10 سال از آخرین باری که خدمات دندان پزشکی تحت پوشش بیمه رفته بود یک تعداد محدودی از خدمات پوشش بیمه داشت اما از سال گذشته 7 ردیف خدمتی دیگر هم تحت پوشش بیمه پ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *