می 20, 2024
خدمات دندانپزشکی رایگان به مددجویان بهزیستی ری ارائه می شود

[ad_1]

واحد دندانپزشکی درمانگاه شهید نادر مهدوی خورموج با هدف ارائه خدمات رایگان به افراد تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی، افتتاح شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس استان بوشهر، حسن اسماعیلی مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر عصر امروز در آیین شروع به کار واحد دندانپزشکی درمانگاه شهید نادر مهدوی خورموج اظهار داشت: یکی از درخواست های مردم عزیز شهرستان دشتی راه اندازی واحد دندانپزشکی این مرکز درمانی بود که با جذب دندانپزشک و آماده سازی تجهیزات به خواسته آنان جامه عمل پوشانده شد.

وی افزود: راه اندازی واحد دندانپزشکی در این مرکز با هدف سهولت در دریافت خدمات و کاهش هزینه های درمانی بر دوش مردم بوده که امید است با افتتاح این واحد گامی موثر در ارائه خدمت به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی شهرستان برداشته شود.

این مقام مسؤول اعلام داشت: در سال گذشته بالغ بر 120هزار نفر از خدمات رایگان دندانپزشکی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان بهره مند شدند.

اسماعیلی اضافه داشت: از این میزان مراجعه افزون بر 136 هزار خدمت دندانپزشکی در زمینه های معاینه، جرم گیری، پر کردن، ترمیمی و کشیدن صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال پیش، 6 درصد رشد داشته است.

پایان پیام/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *