ژوئن 14, 2024
اعلام شرایط شرکت دانش آموختگان خارج از کشور در 2 آزمون علوم پزشکی

[ad_1]

شرایط شرکت دانش آموختگان خارج از کشور متقاضی شرکت در آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه 1402 اعلام شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا به نقل از مفدا، داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در روز های دوشنبه 10 مرداد تا پایان وقت اداری چهارشنبه 18 مرداد نسبت به ثبت نام در آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه 1402 اقدام کنند.

داوطلبانی که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند (داوطلبان دقت کنند تمامی مدارک مربوطه در این مرکز باید کامل باشد و در صورت نقص پرونده، کارت ورود به جلسه برای این داوطلبان صادر نخواهد شد) باید قبل از ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، با مراجعه به لینک آزمون های مربوطه هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

هزینه شرکت در این آزمون ها 630 هزار تومان است که داوطلبان باید آن را به صورت اینترنتی پرداخت کنند و با در دست داشتن تصویر پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی برگزارکننده آزمون های جامع مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

همه آزمون ها شامل آزمون های علوم پایه (پزشکی و دندانپزشکی)، پیش کارورزی در پنجشنبه 2 شهریور 1402 در یک نوبت ساعت 9 صبح به صورت کاغذی برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *