ژوئن 14, 2024
اعزام 60 دانشجوی بسیجی کاشانی به اردوی جهادی کهکیلویه و بویراحمد

[ad_1]

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کاشان ضمن اشاره به اعزام 60 دانشجوی بسیجی کاشانی به اردوی جهادی کهکیلویه و بویراحمد، گفت: 3 قرارگاه جهادی دانشجویی در کاشان تشکیل شد.

– – اخبار استانها – یحیی رجبی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان ، ضمن اشاره به اعزام دانشجویان بسیجی به اردوی جهادی کهکیلویه و بویر احمد اظهار داشت: 60 نفر از دانشجویان بسیجی بر اساس برنامه ریزی به اردوی جهادی در کهکیلویه و بویر احمد اعزام شدند.

وی با بیان اینکه سه قرارگاه جهادی دانشجویی در شهرستان کاشان فعالیت دارند، افزود: دو قرارگاه جهادی دانشجویی شهرستان کاشان در بخش برزک کاشان خدمت رسانی می کنند و قرارگاه سوم نیز به کهکیلویه و بویر احمد اعزام می شوند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کاشان ابراز داشت: دانشجویان بسیجی در بخش های پزشکی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی، مطالبه گری، دندانپزشکی و سایر موارد خدمات ارائه می کنند.

وی با بیان اینکه قرارگاه دانشگاه علوم پزشکی 60 نفر و دانشگاه کاشان نیز 50 نفر هستند، گفت: سایر دانشگاه ها از جمله رجایی، آزاد، پیام نور، فدک و فرهنگیان نیز یک گروه 60 نفره را تشکیل می دهند.

رجبی با بیان اینکه دانشجویان بسیجی 10 روز در کهکیلویه و بویر احمد خدمت رسانی می کنند، تصریح کرد: محرومیت زدایی، کمک به نیازمندان به حوزه مسکن و آموزشی از جمله اقدام

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *