فوریه 26, 2024
ارائه 1500 خدمت رایگان دندانپزشکی به بیش از 1100 نفر از مددجویان بهزیستی، کمیته امداد

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از ارائه 1500 خدمت دندانپزشکی رایگان به بیش از 1100 نفر مددجویان سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام و کودکان استثنایی در ایلام توسط قرارگاه جهادی الکفیل خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج ایلام، جاسم محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، قرارگاه جهادی الکفیل، سپاه استان، بسیج جامعه پزشکی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، کمیته امداد و هلال احمر به بیش از 1500 نفر از مددجویان خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه شده است.

وی افزود: این خدمات دندانپزشکی رایگان شامل کشیدن، ترمیم، عصب کشی و جراحی بوده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در قالب این قرارگاه جهادی بیش از 50 دندانپزشک و 80 دستیار دندانپزشک در دو نوبت صبح و عصر طی اردوی جهادی 4 روزه از 31 فروردین لغایت 3 اردیبهشت ماه 1402 از 10 استان کشور به مددجویان خدمات رسانی نمودند که تعداد 50 نفر از آنان از سوی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با این قرارگاه جهادی همکاری داشته اند.

گفتنی است که در چهارمین روز از خدمات رسانی قرارگاه جهادی الکفیل در ایلام، دکتر محمدی ریاست دانشگاه و سردار شاکرمی رییس سپاه استان از محل خدمات رسانی این قرارگاه بازدید نموده و از خدمات شایسته و جهادی آنان تقدیر بعمل آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *