می 22, 2024
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی توسط گروه جهادی «رضوان» به محرومان کوهبنان

[ad_1]

گروه جهادی رضوان به مدت دو روز خدمات دندانپزشکی رایگان به جامعه هدف ارائه می دهد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از کوهبنان، مجید توکلی امروز در حاشیه بازدید از طرح خدمات رایگان دندانپزشکی توسط گروه جهادی رضوان اظهار کرد: تیم هفت نفره دندانپزشکی با تمام تجهیزات و امکانات به مدت دو روز در مرکز جامع سلامت شهرستان مستقر و به جامعه هدف خدمات رایگان دندانپزشکی تخصصی ارائه می کنند.

فرماندار کوهبنان ادامه داد: با توجه به نیاز جامعه به حوزه دندانپزشکی و هزینه های بسیار بالای ترمیم، تلاش شده است خدمات مناسبی در این زمینه به جامعه هدف ارائه شود که جا دارد از گروه جهادی رضوان قدردانی کنیم.

توکلی بیان داشت: صفر تا صد خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان ارائه می شود و بنا داریم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و گروه جهادی رضوان این خدمات را برای مردم بخش طغرالجرد و دهستان خرمدشت وسعت دهیم.

 وی خاطرنشان کرد: در مرحله اول جامعه هدف ما بیشتر شامل دانش آموزان، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هستند و در ادامه به تمام مراجعان خدمات داریم.

 فرماندار کوهبنان افزود: گروه های جهادی تاکنون با بهره جستن از جوانان بسیجی دانشگاه و مدارس در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت، محرومیت زدایی و.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *