می 23, 2024
ارائه خدمات دندانپزشکی با 50 درصد تخفیف به اعضای هنرکارت

[ad_1]

مدیر عامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت) از تسهیل استفاده از خدمات دندانپزشکی با تخفیف 50 درصدی بر روی تعرفه وزارت بهداشت برای اعضای دارای هنر کارت در سراسر کشور خبر داد.

– مدیر عامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت) از تسهیل استفاده از خدمات دندانپزشکی با تخفیف 50 درصدی بر روی تعرفه وزارت بهداشت برای اعضای دارای هنر کارت در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، حیدر مرادی (مدیر عامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت)) با اشاره به سیاستگذاری و افق های ترسیم شده صندوق اعتباری هنر و تلاش برای ارائه خدمات و تسهیلات بهینه و هرچه بیشتر به اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، گفت: در دور جدید مدیریتی تلاش کردیم اعضای صندوق از خدمات رفاهی و تخفیف خدمات برخوردار شوند.

در همین راستا، شرکت هنرکارت با هدف ارتقاء سلامت دهان و دندان و کاهش هزینه های دندانپزشکی و رفاه حال هنرمندان و اعضای عزیز عضو هنرکارت، با همکاری و تفاهم با یکی از شرکت های مطرح در این حوزه، طرح های تخفیفی با تعرفه ویژه را به دارندگان هنرکارت ارائه می دهد.

به گفته وی، طرح ها به صورت انفرادی و یا یک واحد خانواده ارائه می شود و در صورت خرید پوشش واحد خانواده هریک از اعضای خانواده به تنهایی یا کل اعضاء خانواده (سرپ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *