آوریل 22, 2024
ارائه بیش از 128 خدمت دندانپزشکی به دانش آموزان و افراد کم برخوردار هرمزگان 

حوزه/ مسئول گروه جهادی دندانپزشکی از ارائه بیش از 128 خدمت دندانپزشکی رایگان به دانش آموزان و افراد کم برخورد در استان هرمزگان خبر داد.

– امین بلوچ مسئول گروه جهادی دندانپزشکی در هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از هرمزگان، اظهار داشت: گروه جهادی دندانپزشکی طی یک هفته حضور در برخی از شهرستان ها استان هرمزگان به بیش از 128 نفر خدمت به دانش آموزان و افراد کم برخوردار ارائه کردند.

وی افزود : ویزیت رایگان دندانپزشکی با حضور 80 دندانپزشک از مرکز استان بصورت جهادی و با همکاری مرکز نیکو کاری مدافعان سلامی این کار خداپسندانه به دانش آموزان و افراد کم برخوردار انجام شد.

مسئول گروه جهادی دندانپزشکی گفت: خدمات دندانپزشکی این گروه جهادی در بخش های کشیدن، عصب کشی، ترمیم و آسیب های دندان بوده است.

بلوچ ادامه داد: طی یک هفته حضور گروه جهادی در دانشکده دندانپزشکی بندرعباس واقع در بیمارستان شریعتی و در شهرستان میناب به دانش آموزان ارائه خدمت کرد.

وی خاطرنشان کرد: اعزام گروه جهادی دندانپزشکی به استان هرمزگان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و فولاد هرمزگان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *