فوریه 23, 2024
اجرای 11 طرح محرومیت زدایی در گیلان | سرپرست هلال احمر گیلان

سرپرست هلال احمر گیلان از اجرای 11 طرح محرومیت زدایی در روستاها و مناطق کم برخوردار استان خبر داد و گفت: خدمات پزشکی شامل عمومی، تخصصی و دندانپزشکی و توزیع داروی رایگان در این طرح به مردم گرانقدر استان ارائه می شود.

– ایسنا/گیلان سرپرست هلال احمر گیلان از اجرای 11 طرح محرومیت زدایی در روستاها و مناطق کم برخوردار استان خبر داد و گفت: خدمات پزشکی شامل عمومی، تخصصی و دندانپزشکی و توزیع داروی رایگان در این طرح به مردم گرانقدر استان ارائه می شود.

هادی سلیمی در گفت وگو با خبرنگاران، از اجرای 11 طرح محرومیت زدایی در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: این طرح در شهرستان های صومعه سرا، ماسال، رودبار، لاهیجان، آستانه اشرفیه، رضوانشهر، تالش، صومعه سرا، رشت، انزلی و لنگرود برگزار می شود.

وی افزود: همزمان با گرامیداشت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، این طرح ها در روستاها و مناطق کم برخوردار استان گیلان اجرایی می شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: خدمات پزشکی شامل عمومی، تخصصی و دندانپزشکی و توزیع داروی رایگان در این طرح به مردم گرانقدر استان ارائه می شود.

سلیمی با بیان در چهار شهرستان گیلان طرح 2020 اجرا می شود، عنوان کرد: طرح تحول اجتماع محور مناطق حاشیه نشین 2020(2020 محله در کشور) است که به همت معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *