ژوئن 14, 2024
آغاز مجدد انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی از ظهر امروز |

[ad_1]

فرصت مجدد انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی از ظهر امروز آغاز می شود و تا ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 13 شهریور ماه ادامه دارد.

– فرصت مجدد انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی از ظهر امروز آغاز می شود و تا ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 13 شهریور ماه ادامه دارد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، آزمون دستیاری دندانپزشکی در روز پنج شنبه، 29 تیر ماه در 17 حوزه امتحانی برگزار شد و 1526 نفر متقاضی شرکت در این آزمون بودند.

داوطلبان در رشته های پروتزهای دندانی ، آسیب شناسی دهان و فک و صورت ، ارتودانتیکس ، اندودانتیکس ، پریودانتیکس ، بیماری های دهان و فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت ، دندانپزشکی ترمیمی ، دندانپزشکی کودکان ، رادیولوژی دهان و فک و صورت ، دندانپزشکی جامعه نگر و مواد دندانی به رقابت پرداختند.

کارنامه علمی سی وهفتمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی در روز سه شنبه، 31 مرداد ماه منتشر شد و همزمان با انتشار کارنامه علمی داوطلبان آزمون دستیاری، فرایند انتخاب رﺷته آغاز شد و ظهر روز دوشنبه 6 شهریورماه به پایان رسید.

بر اساس مصوبه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی، کسانی که 50 درصد نمره کل خام را کسب کرده اند و دارای سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنما هستند، مجاز به انتخاب رشته محل هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *